Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül; çocukluğunu, gençliğini ve siyasi yaşamının ilk yıllarını anlattığı “PAŞA MUSTAFA GÜL” isimli kitabının tanıtım toplantısını Beldibi’nde bir otelde gerçekleştirdi. Tanıtımda konuşan Gül, “Saklımız, gizlimiz yok, bu kitapta tüm yaşadıklarımı içtenlikle anlattım” dedi.   

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül; Gazeteci Saffet Yenigün’ün editörlüğünde yazdığı ve çocukluğunu, gençliğin, siyasi yaşamının ilk yıllarını anlattığı “PAŞA MUSTAFA GÜL” isimli kitabı için Beldibi’nde bir otelde tanıtım ve basın toplantısı düzenledi. Toplantıya protokol üyeleri, turizmciler, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri ve Kemerliler katıldı. 

Başkan Mustafa Gül toplantıda yaptığı konuşmada“İnsanın bir dışarıdan görünüşü var, bir de içinde yaşadıkları var. Bir gün Saffet Yenigün arkadaşımla sohbet ederken, hayatımı kitap haline getirme fikri doğdu. 2,5 yaşından itibaren hayatımı kitaba dökme kararı aldık ve bugün mutluyuz. Bu mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istedim. Toplantımıza katılan tüm dostlarıma sevgi ve saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu. 

Başkan Gül, “Yaklaşık 3-4 aylık süre içinde ben anlattım gazeteci Saffet Yenigün yazdı. Hiç saklı gizli bir şeyimiz yok. Başımızdan aşk geçtiyse aşkı, işimizi ve siyasi yaşamımızı, saklı gizli olmadan içtenlikle yazma cesaretini gösterdik. İnşallah Kemer için örnek olur. Yarın öldüğümüz zaman geriye bırakacağımız eserlerden biri de bu kitap olacak. İnşallah 2. kitabımda da belediye başkanlık yaptığım dönemdeki anılarımı yazmayı düşünüyorum” dedi. 

Kemer Belediye Başkanı Mustafa  Gül konuşmasının ardından konuklar için kitabını imzaladı. Ardından eşi Neşe Gül, kızı Lavin Gül ve konuklar ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.