AY-ÇA Estetik ana sponsorluğunda bu yıl 19.’su düzenlenecek olan  Miss Mediterranean 2018 Güzellik Yarışması’ nın 12 finalisti basına ve sponsorlara tanıtıldı. 28 Ağustos 2018 tarihinde MyMeating Steak House’de verilen kokteylle güzeller basın karşısında ilk sınavını verdi. 
  
Zorlu maratonun eğitimini İnnvista  Hotels Belek'te  12 günlük  kampta aşacaklarını belirten Tanıtım Production Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bulut,  hızlandırılmış bir çalışmayla finalistlere zerafet, yürüyüş, dans, modellik, drama, diksiyon ve koreografi eğitimi vereceklerini, finalistlerin kamp sonunda model  standartlarına ulaşacağını belirtti. Bulut, eğitim kampı içerisinde finalistlere moral  amaçlı günü birlik geziler düzenleyeceklerini açıkladı.
 
Tanıtım Production tarafından Bu yıl 19.’su düzenlenen Miss Mediterranean 2018 Güzellik yarışmasının finali  09 Eylül 2018 tarihinde İnnvista Hotels Belek' te gerçekleşecek. Final gecesine ünlü top model Tuğçe Aral  jüri üyesi olarak katılacak ve çıkardığı single albümünden şarkılarıyla geceye renk katacak.
    
Miss Mediterranean 2018 Finalistler;
 
 Aday No: Adı Soyadı  :            
 
1. KARDELEN KARATAŞ               
2. PAKİZE DİLARA ATASEVEN     
3. ECEHAN ÇALIŞKAN           
4. YAĞMUR İPEK  KAPSON        
5. ELİF ASLAN                          
6. SİMGE KULEN                          
7. GÜLBİN ASLAN                       
8. İPEK ARSU                                
9. AYLİN SEVGİLİ        
10. SELVER MİRA ATAGÜL            
11. HAMİDE GÜVEN                      
12. İREM MUNGAN