Ulupınar doğanın insanlara sunduğu eşsiz yerlerden biridir. Yeşilin yedi rengini görebileceğiniz, Asırlık ağaçların gölgesinde yöresel lezzetleri keyifle tadabileceğiniz, mis gibi temiz havayı ciğerlerinizde hissedebileceğiniz yerdir  Ulupınar. Yer gök yeşildir Ulupınar’ da, buz gibi akan doğal kaynak suları can verir çiçeğine, böceğine, ağacına .. Dolaşırken huzuru hissederiz iliklerimize kadar. Cennetten bir köşedir Ulupınar. Bu doğa harikası yerde Ulupınar Şelale Restoran sahibi Doğan Akkelle ve ailesi büyük bir özveri ve misafirperverlikle misafirlerine hizmet veriyor.

Doğan Akkelle “ Yılın her mevsimi Ulupınar muhteşem. Yazları başka güzel, baharda başka güzel, kışın başka güzel. Misafirlerimize burada köylülerin yetiştirdiği doğal ürünlerle hazırladığımız yemekleri sunuyoruz. Doğal yaşam doğal gıda. Bu sayede köylülerimizi de desteklemiş oluyoruz. Ailece keyifli vakit geçirmek mümkün, hayvanat bahçesi, yürüyüş parkurları, doğal gölet, balık tutma havuzları, oyun parkları var. Sadece yaz ayları değil bütün yıl misafirlerimizi bekliyoruz ” diyor.

Yılın her mevsiminde, doğanın bin bir rengini görebileceğiniz Ulupınar’ da Şelale Restoran, aynı sıcaklık ve hizmet kalitesi ile sizi bekliyor olacak.