Bayram tatilinde, yerli ve yabancı turistler için yaz sıcaklarında küçük bir kaçamak yapmak için, eşşiz bir mekan Ulupınar.  Torosların zirvesinden gelen buz gibi akarsuların, çam ağaçları ile buluştuğu "Cennetten Bir Köşe".  Antalya Ulupınar' da bulunan Şelale Restoran, bütün bu güzellikleri barındıran, serin havası, muhteşem doğal güzelliği, yüzme ve balık havuzları, hayvanat bahçesi, macera parkı ve leziz yemekleri ile tatilcilerin bayramda en gözde mekanı olacak.

Ulupınar’ da bulunan Şelale Restoran, 60 bin metre karede, akarsu üzerine kurulmuş doğasıyla, ormanın içinde buz gibi suların aktığı, insanların gün boyu hoşça vakit geçirdiği bu mesire alanı.

Ulupınar Şelale Restoran sahibi Doğan Akkelle "Heyecanla misafirlerimizi bekliyoruz. Bayrama özel menülerimiz var. Müşteri memnuniyeti bizim için önemli. Gün boyu vakit geçirebilecekleri bir ortam. Hayvanat bahçesi, balık havuzları, yüzme havuzlarımız mevcut. Fiyatlarımızı da bayrama özel aşağılara çektik. Her bütçeye uygun menülerimiz var. Bayramda misafirlerimizle cennette buluşmak dileğiyle" şeklinde konuştu.