Sektörel fuarlar arasında yerini almaya hazırlanan ANFAŞ ABÇ- Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı 05-08 Eylül 2019 tarihleri arasında, Antalya Fuar ve Kongre Merkezi ANFAŞ Expo Center’da kapılarını açmaya hazırlanıyor.
 
Katılımcılarını ,özel ihtisas alanında profesyonel ziyaretçi ve alım heyetleriyle buluşturacak ABÇ Expo, perakende bölümünde ise en yeni ürünleri tüketiciyle bir araya getirecek. Sektörel marka fuarı olmak için yola çıkan ABÇ Expo; anne,bebek ve çocuğa dair doğumdan gelişime, oyundan eğitime,beslenmeden bakıma,tekstilden mobilyaya ve teknolojiden hizmete kadar A’dan Z’ye tüm paydaşları bir araya getirecek.
 
Her yıl 1,3 milyondan fazla bebeğin dünyaya geldiği Türkiye’de, anne babaların bilinç düzeyinin artması, gelişen teknolojiyle artan ihtiyaçlar sektör ekonomisinin hacmini her geçen gün daha da büyütüyor. Yerli yabancı her yıl çok sayıda turiste ev sahipliği yapan Antalya’da yeni ticaret kapısı açarak, katılımcılarına bölgenin ticari potansiyelini keşfetme fırsatı sunacak ABÇ Expo, tüm sektör temsilcilerini bir araya getiriyor.
 
Sektörün bilir kişi ve fenomenleri,sektör yazarları,bebek-çocuk gelişimi üzerine uzman akademisyenler başta olmak üzere, kurum ve kuruluşlar; sohbet, söyleşi, panel gibi etkinliklerde ziyaretçileriyle buluşuyor. 20’nin üzerinde ülkeden ve yurt içinden gelecek alım heyetlerinin, fuarın ihtisas bölümünde katılımcılarla bir araya gelmesi hedefleniyor.
 
Fuar yerli ve yabancı üreticiler, ihracatçılar, ithalatçılar, perakendeciler, etkinlik firmaları, bebek ve çocuk ayakkabıları, hazır giyim ve aksesurarları, hamile giyim, bebek bakım-kişisel bakım ürünleri, organik ürünler, eğitim kurumları, yayın evleri, etkinlik merkezleri, pekçok medya ve dernekleri de buluşturuyor.
 
Sektöre yönelik yeni iş birlikleri kurmak, bağlantı yapmak, uluslararası pazarlara açılmak isteyen üreticiler, bebek bekleyen aileler, bebek-çocuk ürünlerini daha yakından tanımak isteyen anneler ve bu alanda çok sayıda ziyaretçi ANFAŞ Expo Center’de bir araya geliyor.
 
ABÇ Expo’da ayrıca fuar alanına kurulacak eğlence alanında sahne performansları ve eğitici etkinliklerin yanı sıra, çocukların farkındalıkları ve yaratıcılıklarını ön plana çıkaracak aktiviteler organize edilecek.